Trampki do spódniczki – jak stworzyć oryginalny zestaw?

Trampki oraz spódniczki wydają się być z dwóch światów. Światy te mogą się jednak ze sobą przenikać, jeśli elementy zostaną prawidłowo dobrane. Warto próbować nowych rozwiązań i przekonać się, jak łatwo stworzyć niebanalną stylizację, która wyróżni się z tłumu wtórnych zestawów.

Trampki ze spódniczką – letnia stylizacja
Latem wiele przyjęć odbywa się w ogrodzie. To świetna okazja do tego, żeby stworzyć niebanalną stylizację, która będzie bardzo komfortowa, a poza tym wyjątkowa. Na przyjęcie w ogrodzie, które odbywa się wieczorem warto założyć coś, co w razie zmniejszenia temperatury, ochroni nas przed chłodem. Takim elementem może być cienki, długi sweter w pastelowym odcieniu różu. Pod nim świetnie sprawdzi się t-shirt, na przykład z zaskakującym napisem. Jeśli stylizacja ma się wyróżniać, warto dodać do niej element wyjątkowy, na przykład srebrne buty kappa w sportowym stylu. To rzecz, na którą każdy zwróci uwagę.

Jaka w takim przypadku powinna być dolna część stroju? Niewątpliwie, mimo sportowego charakteru obuwia, może być to spódniczka, na przykład z denimu. Kolor butów kappa sprawia, że tracą one nieco swój sportowy styl na rzecz miejskiego charakteru. Dodanie do nich jasnej, jeansowej spódniczki, t-shirtu z napisem oraz długiego swetra to sposób na uzyskanie stylizacji, która zmieści w sobie wygodę, dziewczęcość i miejski styl. Te trzy elementy to gwarancja, że każdy doceni oryginalność i niepowtarzalność zestawu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.