Jakie modele kurtek męskich wybrać w sezonie zimowym?

zimowa kurtkaPanowie, tak jak Panie lubią podążać za trendami i umieszczać w swojej garderobie modele, które budują ich poprawny wizerunek. Zbliżający się sezon zimowy wymaga uzupełnienia garderoby o ciepłe modele kurtek lub płaszczy. Jaki model wybrać i czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego modelu?

Krótkie kurtki zimowe męskie ramoneski

Ramoneski są to krótkie modele kurtek, które idealnie sprawdzają się w sportowych stylizacjach, ale również tych nieco bardziej eleganckich. Uniwersalny, czarny kolor kurtki sprawi, że założymy ją niemal do wszystkiego. Ten model jest bardzo modny i powinien znaleźć się również w Twojej szafie garderobianej.

Płaszcze, a może młodzieżowe kurtki zimowe?

Podczas wyboru okrycia wierzchniego często zastanawiamy się jaki model wybrać – postawić na elegancję, czy wygodę? Płaszcze są przede wszystkim proponowane dla mężczyzn, którzy lubią elegancki i klasyczny styl. Nie każdy czuje się na tyle dobrze w takich stylizacjach, by na co dzień ubierać płaszcz. Alternatywą są młodzieżowe kurtki zimowe, które zazwyczaj są krótkiego kroju. Idealnie sprawdzą się w każdej garderobie mężczyzny, który lubi sportowe stylizacje.  Odpowiedni wybór zależy od naszych preferencji i stylu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.