Hip-hop, czyli na czasie i wygodnie

Hip-hop narodził się niemal 50 lat temu w nowojorskim Bronx’ie. W tamtym czasie był jedynie kojarzony z muzyką, ale w ostatnim czasie znacznie ewoluował i stał się prawdziwą filozofią życia.

Obecnie mnóstwo ludzi na całym świecie utożsamia się z takim stylem życia, manifestując swoją przynależność do subkultury hip-hopowej poprzez dość specyficzny ubiór.

Warto jednak pamiętać, że nawet nie będąc fanem muzyki, ani tego stylu bycia można zacząć ubierać się wygodnie i komfortowo, a przy tym niezwykle stylowo. Ubrania w tym popularnym stylu miejskim można znaleźć praktycznie wszędzie. Spośród ogromnej ilości dostępnych propozycji bez problemu można wybierać spośród swoich ulubionych fasonów, wzorów oraz kolorów. Poszczególne elementy stylu hip-hop takie jak np. współczesne saszetki nerki świetnie sprawdzają się w codziennych stylizacjach zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. wystarczy podać noszone do szpilek… luźne spodnie dresowe.

Bardzo ciekawym zestawieniem zwłaszcza dla kobiet są spodnie z obniżonym stanem w zestawieniu z kolorowym topie, który odsłania umięśniony brzuch. Do tego można dorzucić kilka sportowych dodatków tj. nerki saszetki, a także wygodne sportowe obuwie oraz niebanalną biżuterię.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.